Ogłoszenia duszpasterskie na XXVII Niedzielę Zwykłą

DSC 0220 1024×683
  1. Przeżywamy dziś XVII Dzień Papieski pod hasłem: Idźmy naprzód z nadzieją! Wspieramy w tym dniu uzdolnioną młodzież pochodzącą z niewielkich miejscowości i z niezamożnych rodzin, skupioną w Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. Przez cały październik o godz. 20.00 – na rozpoczęcie Adoracji Najświętszego Sakramentu – odmawiamy w naszym kościele Różaniec w ramach inicjatywy Szpital Domowy. Po adoracji Msza święta o godz. 21.37. Zapraszamy wszystkich chętnych na tę modlitwę podejmowaną w intencji odnowy moralnej naszego Miasta.
  3. Jutro przypada święto bł. Wincentego Kadłubka, biskupa, któremu poświęcona jest boczna kaplica w naszym kościele. W piątek ? wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera.
  4. Intencje Mszy świętej przyjmujemy w zakrystii. Dziękujemy też za ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia, zwłaszcza solenizantom i jubilatom.

Miłosierny Bóg dba o nas, ofiarowując każdemu dary potrzebne dla życia doczesnego i wiecznego. O nic nie musimy się zbytnio troszczyć. Z wdzięcznością przyjmijmy dziś błogosławieństwo Boże, aby Jego pokój napełnił nasze myśli i serca.