Ogłoszenia duszpasterskie na XXXI Niedzielę Zwykłą

DSC 0220 1024×683
  1. Dziś 31. Niedziela Zwykła. W tym tygodniu przypada w czwartek święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w piątek wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, w sobotę wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa.
  2. W sobotę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości ? 99 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości po latach zaborów. W tym dniu módlmy się o ład moralny i pokój w naszej Ojczyźnie.
  3. Jak słyszeliśmy w przeczytanym Liście Księdza Arcybiskupa, przygotowujemy się do przeżywania I Światowego Dnia Ubogich. Z tej racji w przyszłą niedzielę będzie można złożyć przed kościołem dar na rzecz ubogich naszej archidiecezji. Szczegółowy program wydarzeń podamy za tydzień.
  4. Bóg zapłać za ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła. Zapraszamy na Msze święte w tygodniu o godz. 15.15 i wieczór o godz. 21.37 poprzedzoną adoracją Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wszelkich łask Bożych, a wszystkim życzymy dobrej niedzieli.

Świadomi, że potrzebujemy łaski Bożej prośmy teraz o nią. I o wiarę, która jest darem Pana.