OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE VII NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 lutego 2023

Marya Volk AZBULuLKItM Unsplash
  1. Dziś, czuwanie przy relikwiach św. Marii Magdaleny. Temat czuwania: „Piękna jesteś przyjaciółko moja” (Pnp 4,1). Czuwanie rozpoczniemy o godz. 18.00. O 19.00 Uroczysta Eucharystia przy relikwiach Świętej, po Eucharystii wspólna kolacja dla uczestników. Zapraszamy bardzo!
  2. Na stronie internetowej i facebooku naszego rektoratu pojawiły się informacje o planowanym na lipiec wyjeździe w okolice Saint Maximin, we Francuskiej Prowansji. Zapraszamy do śledzenia informacji. Zapisy na wyjazd rozpoczniemy 2 kwietnia. Niebawem na naszej stronie pojawia się także informacje o wyjeździe rowerowym do Budapesztu oraz o III edycji Spływu Kajakowego dedykowanemu osobie Karola Wojtyły.
  3. Za dwa dni rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. W tym czasie łaski i odnowy serca w naszej świątyni będą Gorzkie Żale w każdą niedziele o godz. 20.45, Drogi Krzyżowe w piątki o godz. 20.45. Temat rozważań pasyjnych Gorzkich Żali brzmi: „Chleb powszedni”.

Dwa dni, które pozostały do rozpoczęcia Wielkiego Postu niech służą konkretnym wyborom, co do postanowień na ten czas. Przeżyjmy również te dwa dni w radości, co także bardzo jest potrzebne, by dobrze wejść w czas święty, jakim jest rozpoczynający się w środę okres przygotowania do Świąt Paschalnych.

Środa Popielcowa to dzień postu ścisłego. Msze Święte, z obrzędem posypania głów popiołem, w naszym kościele o godz. 15.15, 19.00, 21.37.

  1. Zapraszamy na chwile z Chrystusem na trwającej całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu w naszej świątyni.
  2. Dobrych dni nowego tygodnia! Niech dobry Bóg umacnia w codzienności!