OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 15 X 2023

XXIII Niedziela ZWYKŁA – 1
  1. Dziś o godz. 18.00 czuwanie przy relikwiach św. Marii Magdaleny. Po czuwaniu Eucharystia o 19.00, po niej kolacja o 20.00. Zapraszamy.
  2. W naszej Archidiecezji rozpoczęła się tydzień temu pomysłowa inicjatywa związana ze Świętym Wojciechem. Pomysł ma na celu zachęcić każdego z nas, by do 2027 roku nawiedził wszystkie kościoły w naszej Archidiecezji które są pod wezwaniem świętego Wojciecha (a jest ich 10) plus katedrę św. Wojciecha w Gnieźnie, i w każdym z kościołów przybić pieczęć do paszportu pielgrzyma. Paszporty są na skrzyni. Można się w nie zaopatrzyć i rozpocząć pomysłową przygodę. Inicjatywa jest szerzej opisana na ostatniej stronie paszportu i na podanej tam stronie internetowej. Zachęcamy!
  3. W środę o godz. 21.00 wspólne nieszpory ze scholą gregoriańską w naszym kościele. Można dołączyć do tej scholi przychodząc na próbę do baru sałatkowego „CHIMERA” na ul. Św. Anny, w środę o godz. 19.30.
  4. Jutro spowiedź wyjątkowo od 18.00 do 19.00.
  5. Dziś przeżywamy Dzień Papieski. Przed kościołem po Mszach Świętych stypendyści Dzieła Nowego Tysiąclecia zbierają ofiary na tzw. „Żywy Pomnik Papieski”, czyli wsparcie procesu edukacyjnego dla młodzieży zdolnej, ale ubogiej .
  6. Dobrego tygodnia wszystkim.