Ogłoszenia duszpasterskie na III Niedzielę Zwykłą


Warning: getimagesize(/wojciech/wp-content/uploadshttps://wojciechnarynku.pl/wp-content/uploads/2017/09/DSC_0220-1024x683.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /wojciech/wp-content/themes/total-3.6.0/framework/classes/image-resize.php on line 103
DSC 0220 1024×683
  1. Od czwartku trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Centralne nabożeństwo ekumeniczne, w którym udział weźmie abp Marek Jędraszewski i zwierzchnicy Kościołów chrześcijańskich, odbędzie się dziś o godz. 15.00 w Sanktuarium Świętego Jana Pawła II na Białych Morzach.
  2. W tym tygodniu obchodzimy: w środę wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła, w czwartek święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w piątek wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.
  3. Ojcowie Karmelici z bazyliki ?Na Piasku? zapraszają na cykl spotkań promujących wychowanie w oparciu o wartości chrześcijańskie. Najbliższe spotkanie w środę o godz. 16.30.
  4. Zapraszamy w ramach Szpitala Domowego na codzienne adoracje Najświętszego Sakramentu o godz. 20.00, jest też możliwość spowiedzi. W najbliższy czwartek adorację poprowadzi Ruch Czystych Serc.
  5. W zakrystii można zamawiać intencje Mszy świętych na ten rok. Dziękujemy też za ofiary składane na utrzymanie naszego kościoła. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i dobrego tygodnia, zwłaszcza solenizantom i jubilatom.